Hedda von Heidenstam oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEDDA VON HEIDENSTAM (1857 - 1944): Smålandsgrenadjären Petter Lind, kopia efter orginal av A.C. Wettering, daterad a tergo 1887, olja på duk, ca 79x47 cm

Färgbortfall, dukskada

684914

2019-10-02