Ljuskrona jugend Vasateatern
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, hängande glasstavar i 2 nivåer, dekor av rosor, höjd ca 100, diameter 60 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Kuntoraportti
Saknar kupor
684916
Päivämäärä:
2019-10-02