Ljuskrona jugend Vasateatern

Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, hängande glasstavar i 2 nivåer, dekor av rosor, höjd ca 100, diameter 60 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Kuntoraportti

Saknar kupor

684916

Päivämäärä:

2019-10-02