Oidentfierad konstnär
Valmis
2019-10-02
684921
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med ostron, monogramsignerad, olja på pannå, 19x25 cm