Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, England, 1700-tal, urtavlan märkt Ant Harrison London, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, detaljer i mässing, höjd ca 216 cm, nyckel, lod, vev och pendel finns

Smärre fanérskador o torrsprickor, pendeln med skada

684926

2019-10-02