Karmstol 1800-talets mitt

Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt
Karmstol 1800-talets mitt

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets mitt, Frankrike, fanérad i mahogny, beslag i brons, stoppad sits och rygg, klädsel i skinn med präglad dekor, sitthöjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Fanérlagningar, skadad klädsel

684928

2019-11-24