Stolar bonad bok

Stolar bonad bok
Stolar bonad bok
Stolar bonad bok
Stolar bonad bok
Stolar bonad bok
Stolar bonad bok

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, stommar i bonad bok, stoppade sitsar klädda i textil med floralt mönster, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

684929

2019-10-02