Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i valnöt och valnötsrot, beslag i brons, skrivskiva, höjd ca 83, 116x65 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, kompletterad, skador

684932

2019-11-24