Jan Stenwinkel

Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Facklan, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 46x55 cm

684933

2019-10-03