Byrå Louis XV
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, Louis XV, valnöt, beslag i brons, fotavslut i form av klövar, höjd ca 88, 127x68 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skivan fastskruvad (synliga huvuden), smärre ytskador, nyckel saknas
684945
2019-11-24