Byrå Louis XV

Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Louis XV, valnöt, beslag i brons, fotavslut i form av klövar, höjd ca 88, 127x68 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skivan fastskruvad (synliga huvuden), smärre ytskador, nyckel saknas

684945

2019-11-24