1-par Kiddusher i sterlingsilver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIDDUSHER, silver, 1-par, Israel, 1900-talets andra hälft, stämplade sterling, dekor med eilatstenar, höjd ca 14 cm, total vikt ink eilat-stenar ca 127 g

Ena med liten buckal vid fot, anlupet

684946

2019-10-02