Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, gustavianskt, fanérat i mahogny, intarsiadekor av blommor, invändigt med tre lådor, höjd ca 82, 90x48 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Fanérlagningar
684952
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här