Kolonnskåp Karl Johan

Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, höjd ca 91, diameter 46 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Senare lås, fanérskador

684957

2019-11-24