Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, höjd ca 91, diameter 46 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Senare lås, fanérskador
684957
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här