Ljuslampetter 1920-tal

Ljuslampetter 1920-tal
Ljuslampetter 1920-tal
Ljuslampetter 1920-tal
Ljuslampetter 1920-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSLAMPETTER, 1920-tal, art deco, för 1 ljus vardera, brons, dekor av kvinnofigur, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

684961

2019-11-24