Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, sannolikt Jämtland, bemålat, skedhylla, krön med tandsnitt, höjd 215, 115x75 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, kompletterat, brukslitage

684963

2019-11-24