Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1700-tal, sannolikt Jämtland, bemålat, skedhylla, krön med tandsnitt, höjd 215, 115x75 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Renoverat, kompletterat, brukslitage
684963
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här