Rökelsekar empire

Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire
Rökelsekar empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, 1800-talets första hälft, empire, patinerad och förgylld brons, uppburet av delfiner, locket krönt av örn, höjd ca 14 cm
PROVENIENS: Stopalo

684970

2019-11-24