Halslås silver

Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver
Halslås silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSLÅS, silver, 1800-tal, otydlig stämpel, med filigranarbete, färgade glasstenar och kedjor, längd inkl kedjor ca 24 cm, vikt ca 72 g
PROVENIENS: Stopalo

Nål saknas

684974

2019-11-24