Ram Japan koppar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, koppar och metall, Japan, Meiji (1868-1912), dekor i form av pagod med fågelhus, baksidan med kalebassträd, för vägghängning, signerad med kalligrafi, ca 28x23 cm
Dekorskada, slitage
684981
2019-10-03