Ram Japan koppar

Ram Japan koppar
Ram Japan koppar
Ram Japan koppar
Ram Japan koppar
Ram Japan koppar
Ram Japan koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, koppar och metall, Japan, Meiji (1868-1912), dekor i form av pagod med fågelhus, baksidan med kalebassträd, för vägghängning, signerad med kalligrafi, ca 28x23 cm

Dekorskada, slitage

684981

2019-10-03