Samearbete käpp

Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp
Samearbete käpp

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

KÄPP, samearbete, signerad och daterad JEP 1936, ben, längd 93 cm

Åldersrelaterat slitage

684991

2019-10-02