2 vaser av Knud Basse

2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse
2 vaser av Knud Basse

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KNUD BASSE(1916-1991): vaser, 2 st, för Michael Andersen, lergods, glaserat, monogramsignerade undertill samt numrerade 50742 samt 5974.3, höjd ca 18-26, diamater 7-10 cm

Smärre slitage

684992

2019-10-02