2 vaser av Knud Basse
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KNUD BASSE(1916-1991): vaser, 2 st, för Michael Andersen, lergods, glaserat, monogramsignerade undertill samt numrerade 50742 samt 5974.3, höjd ca 18-26, diamater 7-10 cm
Smärre slitage
684992
2019-10-02