Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, 6 st, s.k. hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x23 cm
Bruksslitage, smärre repor, obetydliga nagg
684993
2019-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här