Tallrikar Josef Frank

Tallrikar Josef Frank
Tallrikar Josef Frank
Tallrikar Josef Frank
Tallrikar Josef Frank
Tallrikar Josef Frank
Tallrikar Josef Frank

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOSEF FRANK, 6 st, s.k. hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x23 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre repor, obetydliga nagg

684993

2019-10-02