Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOSEF FRANK, 6 st, s.k. hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x23 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor, obetydliga nagg
684993
2019-10-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner