Klubbat för:
18 000 SEK
15 000 SEK
BARBRO NILSSON, "Falurutan, grå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1952, rölakan, signerad AB MMF BN, ca 244x178 cm
Fläckar, fransarna med skador
684994
2019-10-07