Vaser brons

Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons
Vaser brons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, 1900-talets första hälft, patinerad brons, bl a Just Andersen, höjd ca 7,5-24,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

En vas med bristning (fot)

684996

2019-11-24