Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld brons, dekor av riddare, höjd ca 24 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Pendel saknas

685002

2019-11-24