Sten Dunér oljemålning

Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN DUNÉR (född 1931-2016): Komposition, signerad och daterad 65, olja på duk, ca 81x100 cm

685003

2019-10-06