Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
SKRIN, 1800-tal, benarbete, dekor av blommor, kulfötter, höjd ca 8,5, 21,5x13 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, nyckel saknas
685007
2019-11-24