Skrib 1800-tal benarbete

Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete
Skrib 1800-tal benarbete

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

SKRIN, 1800-tal, benarbete, dekor av blommor, kulfötter, höjd ca 8,5, 21,5x13 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, nyckel saknas

685007

2019-11-24