Bokstöd Erik höglund

Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund
Bokstöd Erik höglund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, bokstöd, ett par, glas, 1980, signerade och numrerade 6/100 resp. 10/100 1980 Erik Höglund Sweden, höjd 19,5 resp. 20.5 cm

685009

2019-10-06