Klubbat för:
4 000 SEK
2 500 SEK
KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Komposition, signerad och daterad Kjartan S 1963, olja på duk, ca 60x80 cm
PROVENIENS: Stopalo
685014
2019-11-24