Madeleine Hatz oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE BONDE HATZ (född 1952): "Birth of Venus", signerad och daterad på baksidan Madeleine Hatz 2005, olja på duk, ca 56x89,5 cm
Kuntoraportti
685020
Päivämäärä:
2019-11-10