Enrico Baj grafisk blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ, (Italien, 1924-2003), figurkomposition, signerad Baj, numrerad 27/250, grafisk blandteknik, färgserigrafi, glitter mm, ca 70x100 cm (bladmått ca 60x74 cm)

685031

2019-10-03