Ritningsset Svenska Amerikalinjen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RITSET, 1900-talets första hälft, i etui, etuiet plakettmärkt "B.G. Lindblad Premium vid mask. ex. av 3:e kl den 8/4 1941 från Svenska Amerika Linjen", etuiets storlek ca 27x10 cm

Etuiet med bruksslitage

685037

2019-10-05