Charlotte Wachtmeister Croneborg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE WACHTMEISTER CRONEBORG (1864-1960-tal): Porträtt, troligen föreställande Rütger Bennet, monogramsignerad och daterad C. W., 1885, pastell, ca 54x47 cm

Glaset skadat (även ramen)

685042

2019-10-03