Charlotte Wachtmeister Croneborg
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLOTTE WACHTMEISTER CRONEBORG (1864-1960-tal): Porträtt, troligen föreställande Rütger Bennet, monogramsignerad och daterad C. W., 1885, pastell, ca 54x47 cm
Glaset skadat (även ramen)
685042
2019-10-03