Tillbaka till katalog

Glory industrilampa

Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa
Glory industrilampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

GLORY, industrilampa, 1900-talets mitt, stomme och skärm i förkromad metall, justerbar arm samt klämfäste, märkt Glory Made in Sweden, längd ca 50 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

685044

Datum:

2019-10-05