Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, avtagbar serveringsbricka, design, Erik Gustavsson, höjd 73, 69 x 43 (utfälld 95) cm

Smärre slitage

685049

2019-10-03