Matservis Gustavsberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, Gustavsberg, omkring år 1900, delar, bestående av: 16 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 3 förrättstallrikar, 6 assietter, 7 uppläggningsfat, en soppterrin samt en karott med lock
Skador, krackelerad, karottens lock med lagad knopp
685054
2019-10-05