Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Anatolien, ca 182x122 cm
PROVENIENS: Mary Stephens (1882-1986), syster till Florence Stephens (1881-1979) på Huseby Bruk
Slitage, fransar saknas
685056
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här