Matta Anatolien

Matta Anatolien
Matta Anatolien
Matta Anatolien
Matta Anatolien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Anatolien, ca 182x122 cm

PROVENIENS: Mary Stephens (1882-1986), syster till Florence Stephens (1881-1979) på Huseby Bruk

Slitage, fransar saknas

685056

2019-10-05