Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA / VÄGGLAMPA, funkis, 1930-tal, grönlackerad skärm, kromad stomme, höjd 22 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålning, slitage, smärre bucklor
685064
2019-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner