Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA / VÄGGLAMPA, funkis, 1930-tal, grönlackerad skärm, kromad stomme, höjd 22 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, slitage, smärre bucklor

685064

2019-10-06