Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Hamadan-provinsen, sannolikt Kolyai, ca 316x216 cm

Lagning, bruksslitage

685073

2019-10-05