Reinhard Sebastian Zimmermann oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

REINHARD SEBASTIAN ZIMMERMANN (1815-1893): Notan skall betalas, signerad och daterad RS Zimerman 1880, ca 59x89 cm

685076

2019-10-05