Fiskgryta

Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKGRYTA, 1900-talets mitt, silverplätterad metall, höjd ca 12, längd 58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

685077

2019-10-02