Josef Frank stolar Svenskt Tenn
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 4 st., fanerade med mahogny, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal, modellnummer 1165, genombruten ryggbricka med rotting, beige skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor, märken, klädsel med skador/sprickor
685081
2019-10-05