Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft, björk samt fanerat med masurbjörk, två ilägssivor medföljer 45, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, dimeter 130 cm

Bruksslitage

685099

2019-10-05