Weikko Puro målning

Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning
Weikko Puro målning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

250 EUR

WEIKKO PURO (1884-1954) Sommarlandskap, signerad samt daterad 1924, olja på duk, 38x46 cm

685104

2019-10-09