Design Barbro NIlsson vävnad

Design Barbro NIlsson vävnad
Design Barbro NIlsson vävnad
Design Barbro NIlsson vävnad
Design Barbro NIlsson vävnad
Design Barbro NIlsson vävnad
Design Barbro NIlsson vävnad

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO NILSSON (1899-1983), "Blå stjärnan", vävnad, monogramsignerad BN, inplock på linbotten, ca 41x42 cm

Bruksslitage

685117

2019-10-03