Käppställ

Käppställ
Käppställ
Käppställ
Käppställ
Käppställ
Käppställ
Käppställ
Käppställ

Klubbat för:

2 400 SEK

1 200 SEK

KÄPPSTÄLL, 1900-talets första hälft, ek samt pärlspikat skinn, höjd ca 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

685120

2019-10-02