Brasställ
2019-10-02
685131
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRASSTÄLL, 1900-tal, ställning samt 4 dlr, målat järn samt mässing, höjd ca 74 cm
Bruksslitage