Brasställ

Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRASSTÄLL, 1900-tal, ställning samt 4 dlr, målat järn samt mässing, höjd ca 74 cm

Bruksslitage

685131

2019-10-02