Oljemålning av Mari Koort "Katt bland hermeliner"

Oljemålning av Mari Koort
Oljemålning av Mari Koort
Oljemålning av Mari Koort
Oljemålning av Mari Koort
Oljemålning av Mari Koort
Oljemålning av Mari Koort

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARI KOORT(f.1962-): "Katt bland hermeliner", monogramsignerad MK, samt. signerad och daterad Mari Koort, 2003 á tergo, olja på duk, ca 100x80 cm

685133

2019-10-02