Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, provtryck, med dedikation, "á Margareta avec sympathie" färgserigrafi, ca 60x37 cm
Mindre veck med smärre slitage
685137
2019-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här