Olle Baertling seriegrafi

Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, provtryck, med dedikation, "á Margareta avec sympathie" färgserigrafi, ca 60x37 cm

Mindre veck med smärre slitage

685137

2019-10-02